27. oktoober 2017

Kes on kes: Mikk Maivel

Mikk Maivel
Autor: erakogu

Ärikinnisvara halduse konverentsi energiatõhusate lahenduste aruteluringis osalev Mikk Maivel teeb oma igapäevatöös ehituse ning hoonete rekonstrueerimise alaseid energia kokkuhoiu otsuseid Riigi Kinnisvara ASi energiatõhususe projektijuhina.

Energiatõhususe projektijuht Mikk Maivel töötab Riigi Kinnisvaras alates 2014. aastast ning omab head ülevaadet sellest, mida on Eestis hoonete energiatõhususe saavutamiseks juba tehtud ning millele tasuks lähiaastatel rohkem tähelepanu pöörata.

Vaata 2017. aasta konverentsi kava SIIT.

Miku karjäär algas rohkem kui 10 aasta eest Merko Ehituses. Hiljem töötas ta Hiieko ventilatsiooni- ja jahutusseadmete müügi hinnaspetsialistina, kus tegeles hoonete energiatõhusust tõstvate lahenduste eelarvete koostamise ja müügitööga.

Alates 2010. aastast kuni Riigi Kinnisvarasse siirdumiseni oli Mikk ametis hoonete energiatõhususe projektijuhina krediidi ja ekspordi garanteerimise sihtasutuses KredEx.

Mikk on lõpetanud Tallinna tehnikaülikooli ehitusteaduskonna 2015. aastal doktorikraadiga ning osalenud paljudes energiatõhususe alastes uuringutes.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806