• 31.10.17, 14:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kinnisvara Korrashoiu Guruks kuulutati Janek Hintsov

Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liit kuulutas konverentsil Ärikinnisvara haldus 2017 välja Aasta Kinnisvara Korrashoiu Guru. Tiitli pälvis Done Halduse tegevjuht Janek Hintsov.
Janek Hintsov
  • Janek Hintsov
  • Foto: Raul Mee
Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liidu (EKKL) tegevjuhi Jüri Kröönströmi sõnul kuulub igal aastal välja antav tiitel inimesele, kellel on väljapaistvaid teeneid just kinnisvara korrashoiu alal.
DONE Haldus asutati 2002. aastal eesmärgiga korraldada tipptasemel haldus-, hooldus- ja puhastusteenuseid Eestis asuvates ärihoonetes. Praegu haldab firma enam kui 100 ärihoonet üle Eesti ja kaheksat objekti Leedus.
Liit valib Aasta Kinnisvara Korrashoiu Guru alates 2004. aastast. Möödunud aastal kuulutati guruks Miguel Ortega.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele