17. november 2017

Omniva pani logistikakeskusele nurgakivi

Autor: Riini Saluri, Omniva personalijuht

Rae valda Rukki tehnopargi piirkondai kerkiva Omniva uus logistikakeskuse ehitus, mis valmib tuleva aasta sügiseks, jõudis novembri keskel nurgakivi panekuni.

Omniva teeb logistikakeskusse oma ajaloo suurima investeeringu. Koos kaasaegse sorteerimistehnoloogiaga maksab keskuse ehitus kokku 17,2 mln eurot.

Omniva juhatuse liikme Ansi Arumeele sõnul näitavad kõik logistikamaastiku arengud ja trendid, et keskuse ehitamise puhul on tegu vajaliku ning ainuõige otsusega.

Põhiosas tuleb Omniva logistikakeskuse hoone ühekorruseline, välja arvatud väiksem kontoritiib, kuhu ehitatakse kaks korrust. Tootmispoolel hakkab uues majas töötama umbes 200 ja kontoripoolel 75 inimest.

Omniva ostis 70 000 ruutmeetrise logistikakeskuse krundi möödunud aastal. Logistikakeskus võtab enda alla 13 000 ruutmeetrit ja ülejäänud ruum jääb laienemiseks tulevikus.

Uus Omniva logistikakeskus hakkab käitlema kõiki Eestisse sisenevaid, Eesti-siseselt liikuvaid ning Eestist välismaale suunduvaid pakke ja kirju. Sorteerimisliinil jaotatakse pakid 400 erinevasse mahutisse kolm korda kiiremini, kui praegu kasutataval sorteerimisliinil, mis teenindab 33 piirkondlikku mahutit.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806