Kinnisvaravahenduse keerukamaks muutumise ja suuna võtmise tõttu juriidilistele teenustele nimetas Domus Kinnisvara maaklerid ümber konsultantideks.
Domus Kinnisvara ei prognoosi muutuvas maailmas mahtude olulist kasvu lihtsamas vahendustegevuses, vaid hoopis suuremat nõudlust sisulise ja keerukama nõustamisteenuse järele, avaldas ettevõte oma kodulehel paiknevas blogis. Ühtlasi panustatakse töötajate pädevuse tõstmisse, et nad suudaksid vajadusel keerulisi kinnisvaraküsimusi lahendada ning klientidele tehingute läbiviimiseks nõu anda.
Seotud lood
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?