• 29.11.17, 00:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kohus kuulutas jäätmeveo hanked tühiseks

Tallinna halduskohus asus seisukohale, et Lasnamäe jäätmeveopiirkonnas nr 10 ja Nõmme jäätmeveopiirkonnas nr 2 ei võimalda sõlmitud hankelepingud alltöövõtjate kasutamist.
Kohus kuulutas jäätmeveo hanked tühiseks
  • Foto: Äripäev
Kohus uuris hankelepingute kehtivust Ragn-Sellsi nõudmisel.
Nõmme ja Lasnamäe piirkonnas on korraldatud jäätmeveoteenuse osutajaks osaühingud Baltic Waste Management ja Tapa Autopark, mille teenused ei vastanud nõuetele. Jäätmeveo probleemi lahendamiseks andis Tallinna linn nõusoleku alltöövõtja kasutamiseks ja praegu osutab jäätmeveo teenust 100% Tallinna linnale kuuluv TJT.
Kui kohtuotsust ei vaidlustata, jõustub see 27. Detsembril ja tuleb korraldada uued jäätmeveo hanked.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele