Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kuidas üürnikult võlg kätte saada?
Mida saab üürileandja teha, kui talle jäädakse võlgu? Sellest rääkis oktoobris toimunud Ärikinnisvara halduse konverentsil advokaadibüroo Cobalt advokaat Lembit Tedder.
Lembit Tedder
Foto: Kristjan Kotkas, Advokaadibüroo COBALT vandeadvokaat
Selguvad riskikohad, kuuleb näiteid otse elust ja kasulikke nõuandeid. Ettekanne on salvestatud Ärikinnisvara halduse konverentsil, mille kohta võid lähemalt vaadata SIIT.
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.