Peterburi tee 47 ärihoonel kaks ankurüürnikku

Peterburi tee 47
Büroo-, lao- ja teenindushoone aadressil Peterburi tee 47

Maksimumkõrguse saavutanud Capital Milli büroo-, lao- ja teenindushoone aadressil Peterburi tee 47 saab uueks asukohaks nii Ideal MotoCenterile kui ka Tradehouse’ile.

Mõlemad firmad toovad kogu oma tegevuse uude asukohta, avaldas kinnisvaraarendaja.

Capital Milli partner Tanel Samuel märkis, et ankurüürnikud osalesid rätsepatööna tehtava hoone valmimisel juba projekteerimisest saati.

Capital Milli uusarenduste juht Marko Uueda selgitas, et erilahendused seisnevad näiteks ruumide planeeringus ja kõrguses, tehnosüsteemides, sisekujunduses ja funktsionaalsuses.

Autorendi, täisteenusliisingu- ja hooldusteenuseid pakkuva Ideal OÜ tarbeks rajatakse nt autode remonditöökoda, rehviladu, värvikamber, pesula, vastuvõtu- ja kontoriruumid.

Tradehouse Ilukaubamaja saab innovaatilise logistikakeskuse, müügisaalid, ilutööstusele vajalike lisadega koolitus- ja konverentsikeskuse, fotostuudio, 200-ruutmeetrise katuseterrassi sündmuste korraldamiseks, büroo, sh ka näiteks personali treeningsaali, kohviku jms.

Tradehouse'i juhi Avo Kivimaa sõnul on kogu kompleks loodud tulevikku vaadates. „Antud ehitis saab olema meie erinevate hiljutiste jaekaubanduspindade kolimise kulminatsiooniks,“ sõnas Kivimaa.

Kokku on hoones üüritavat pinda ligikaudu 14 000 m2, millest ca 90% läheb Tradehouse’ile ja Ideal Motocenterile. Ankurüürnike kasutatavale alale lisaks sisaldab hoone veel kaht büroopindade korrust. Keskus valmib tänavu juulis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised