Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

LHV annab Haven Kakumäele arenduslaenu

Seni vaid omavahenditega jahisadamat rajanud Haven Kakumäe kaasas kinnisvaraarendusprojekti finantspartneriks LHV Panga.
Kakumäe residentsi kortermajad
  • Kakumäe residentsi kortermajad
  • Foto: Haven Kakumäe
„Projekti arendajatena on meil hea meel, et LHV Pank liitus oma panusega, mis kinnitab nende usku projekti tulevikku,“ kommenteeris Haven Kakumäe juhatuse liige Neeme Kaarma.
Haven Kakumäe Residentsi ehitab Nordecon. Jahisadama vahetusse lähedusse tuleb kolm elumaja 55 eksklusiivse korteriga. Sõlmitud on esimesed eellepingud korterite müügiks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.05.26, 06:00
Tallinna Vanasadama arenduspiirkond on stardivalmis
Vanasadama kinnisvaraarenduse algus pole enam kaugel. Tallinna Linnavolikogu võttis 2. aprillil 2026 vastu Tallinna Sadama kaks detailplaneeringut: „A-reisiterminali ning kruiisiterminali ala“ ning „D-terminali ja lähiala“, millele Tallinna linn korraldab lähiajal avaliku väljapaneku. Menetluses on veel kolm detailplaneeringut: „Admiraliteedi basseini ümbruse“, „Vanasadama põhjaosa“ ning „Vanasadama lõunaosa“. Lisaks on Tallinna Sadam kaasatud kahe krundiga teisel pool Reidi teed Tuukri tänavaga seotud detailplaneeringusse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele