Tallink võttis kasutusele targad andurid

Tallinki spaahotell
Tallinki spaahotell

Tallink Spa & Conference Hotel hakkas üleriigilise asjade interneti (IoT) lahenduse Connected Baltics abiga mõõtma spaa vee- ja õhukvaliteeti reaalajas.

Kvaliteediseire on üles ehitatud Sigfoxi IoT-tehnoloogiale, avaldasid Connected Baltics ja Tallink ühises pressiteates.

"Tänu Sigfoxi tehnoloogiale suudame andmeid analüüsida reaalajas, mis aitab ennetada probleemide tekkimist, vältida seisakuid ja välja arendada uusi võimalusi,” kommenteeris Tallink Spa & Conference Hotel’i tehniline juht Riho Klettenberg.

“Kogu projekti protsess vajaduste määramisest seadmete kasutuselevõtmiseni oli väga kiire,” kommenteeris Connected Baltics müügijuht Silver Kalmus, kelle sõnul on erinevate sektorite jaoks Eestis saadaval üle 300 Sigfox IoT-seadme.

Sigfoxi andurid saadavad lühikesi sõnumeid kulutõhusal ning energiasäästlikul viisil, mis võimaldab tehniliste ja hooldustöödega tegeleval personalil Tallinki neljal basseinide hooldussüsteemil reaalajas silma peal hoida ning vajadusel kohe sekkuda.

Tallinkis kasutatav andur Riiot "Blue" on nutikas basseinide analüsaator, mis sai CES 2017 tehnikamessi auhinnakomisjoni tunnustuse. Nutiseade aitab mõõta pH-d, vee temperatuuri, aktiivse kloori taset ja juhtivust. Õhukvaliteedi mõõtmiseks kasutab Tallink Connected AirWits andureid, mis on erakordselt kauakestva akuga juhtmevabad temperatuuri ja niiskuse seireseadmed.

Connected Baltics arendab ja müüb Sigfoxi LPWA võrgulahendusi. Sigfox on praegu juhtiv IoT võrguteenuste osutaja 45 riigis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised