Kristjan-Thor Vähi kinnisvarafirma Invego ehitab Tallinna piiril asuvasse Peetri külasse Vana-Peetri elamurajooni, mille 14 maja 135 korterist on 130 juba enne valmimist müüdud.
Peetri lortermaja, mida Invego arendab.
  • Peetri lortermaja, mida Invego arendab.
  • Foto: Invego
Aasta tagasi ehitust alustades eesmärk kodud kolme-nelja aastaga realiseerida, kuid müük läks oodatust oluliselt kiiremini. “Peame täna sarikapidu ja uus rajoon valmib täies mahus hiljemalt järgmiseks kevadeks. Müük läks mitu korda oodatust kiiremini ning praeguseks on ära ostetud ka need korterid, mille maja nurgakivigi veel pandud pole,” kommenteeris Vähi.
Invego arendab Ülemiste järve kaldal asuvas Peetri külas kaheksast ridaelamu- ja kuuest kortermajast koosnevat Vana-Peetri tervikliku elupiirkonda. Hoonete arhitektid on Karli Luik ja Martin McLean ning majad ehitab Mitt & Perlebach.
Peetri piirkonnas elab juba üle 5000 inimese. Seal on nii kool, lasteaiad, terviserajad, keskväljak kui ka elamusspordikeskus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Enimloetud

1
Analüüsid
  • 05.06.26, 06:30
Nuta või naera - uue korteri ostja muutub järjest vanemaks. Miks küll? Olukorra anatoomia ja 7 tegurit
Eduvõtmed on olemas, haara kinni! Lisaks: millised pealinna arendajad müüsid mais kõige enam uusi kortereid?
2
Uudised
  • 12.06.26, 10:23
Galerii: Merko pani pelletiärimeeste sündmuskeskusele nurgakivi
Kompleks kerkib Pärnu legendaarse rannahotelli kõrvale.
3
Uudised
  • 16.06.26, 13:39
Ühtlustumine ja sumbumine. Sucksdorff: Tallinna uus korter maksab sama palju kui Helsingi järelturukorter
Senise praktika baasilt ostja jõuõlg kasvab edasi ja terendumas on tühjade majade fenomen
4
Uudised
  • 12.06.26, 09:33
Balti Vara ja Tatoli omanikud ehitavad Tartu ringristmiku äärde uue ärikompleksi
“Hetkel tegeleme detailplaneeringu muutmise protsessiga”
5
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
6
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele