Kinnisvarafond East Capital Baltic Property Fund III sõlmis kokkuleppe Riias asuva A-klassi logistika- ja tööstushoonete kompleksi ostmiseks. Tehingu hind on 10,6 miljonit eurot.
Logistika- ja tööstushoonete kompleks P5
  • Logistika- ja tööstushoonete kompleks P5
  • Foto: East Capital
„P5 kompleks vastab uue ja energiasäästliku pinnana üürnike vajadustele segmendis, milles pakkumine on täna endiselt piiratud. Tänu asukohale ja väga headele avaliku transpordi ühendustele sobib P5 suurepäraselt just väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele,” kommenteeris East Capital Balticsi tegevjuht Madis Raidma.
Riias asuv 13 800 ruutmeetrine logistika- ja tööstushoonete kompleks koosneb kahest täies mahus välja üüritud multifunktsionaalsest hoonest. Suurimad rentnikud on kullerfirma Venipak Latvija, logistikafirma ACE Logistics Latvia ning pakenditega tegelev ettevõte Trypet SIA.
P5 kompleksi müüja ja arendaja on PICHE, Läti tööstuskinnisvara projektidele spetsialiseerunud kinnisvaraarendus- ja ehitusettevõte. Tehingut finantseerib SEB. Ostjat nõustas advokaadibüroo Vilgerts ja KPMG ning müüjat kinnisvarakonsultatsioonifirma Colliers ja advokaadibüroo FORT.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Viimased uudised

Saated
  • 13.08.26, 15:27
Hüürusse kerkiva tehisaru tehase tegijad lubavad tuua Eesti majandusse miljoneid
Uudised
  • 13.08.26, 13:27
Risto Abel pani Restate´i tegevjuhi ameti maha
Uudised
  • 13.08.26, 11:00
2 Galeriid: Reterra võttis 13-miljoniliselt tennisekeskuselt sarikapärja alla
Vaata, kes kohal olid ja mida nad tegid ning milline hakkab kompleks välja nägema!
Uudised
  • 13.08.26, 10:33
Galerii: Kapitel sai ehitusloa Tallinna esimesele aastaringsele väliujulale
Uudised
  • 13.08.26, 06:45
Arthur Taavet: 40-aastasele võiks laenu anda 30 aastaks ja 20-aastasele 50 aastaks
Ei ole mingit arusaadavat põhjust, miks peaks 20-, 30- ja 40-aastane inimene saama kodulaenu võrdselt kuni 30 aastaks
Uudised
  • 13.08.26, 06:15
Ostja ei kauple sageli mitte hinna, vaid riski pärast
Ostja otsust mõjutavad 4 tõsist riski
Uudised
  • 12.08.26, 15:15
Korteriühistud soovivad üürisuhetes suuremat otsustusõigust
Uudised
  • 12.08.26, 11:27
Ärikinnisvara väärtuse määravad nüüd 4 tegurit
Uuri näiteid edukatest tehingutest, mis näitavad, kus raha tegelikult liigub!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele