EasyPark alustas koostööd Fortumoga

Euroopa juhtiva digitaalsete parkimisteenuste ettevõte EasyPark Group sõlmis koostöökokkuleppe Eestis tegevust alustanud ja praeguseks jubapaljudes riikides mobiilimakseplatvormi arendava ettevõttega Fortumo.

Koostöö tulemusena saavad autojuhid Soomes, Norras ja Rootsis parkimise eest maksta Fortumo kaudu, tasudes teenuse eest oma mobiilioperaatori arvel või kõnekaardi saldoga, avaldas Fortumo.

Autojuhtidele on mobiilimaksed kõige mugavam moodus parkimise eest tasumiseks, kuna teenuse kasutamiseks ei pea sisestama nutitelefoni oma krediitkaardiandmeid ega isiklikku infot. M-parkimise puhul tuleb kasutajal saata vaid sõnum auto registrimärgi, parkimistsooni ja parkimisaja pikkusega EasyParkile.

EasyPark pakub parkimisteenuseid enam kui 700 linnas 13 Euroopa riigis. Integratsioon Fortumo makseplatvormiga võimaldas EasyParkile ligipääsu maksete kogumiseks kõigilt Soome, Norra ja Rootsi mobiilioperaatoritelt. Ettevõtetel on kavas koostööd laiendada ka teistesse riikidesse, kus EasyPark tegutseb.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised