Lumi Capitali asutatud kinnisvarafond omandas Kärberi keskuse

Lumi Capitali asutatud kinnisvarafond Lumi Retail Property Fund omandas Tallinnas Lasnamäel Kärberi tänaval asuva kaubandushoone, mille ankurüürnikeks on Selver ja MyFitness. Käesoleva aasta oktoobris avab Poola päritolu jaemüügikett PEPCO seal oma kolmanda kaupluse Tallinnas.

Omandatud objekti peamisteks tugevusteks on hea asukoht Kärberi elurajooni keskuses ning hästitoimivad ankurüürnikud, teatas Lumi Capital.

Tegemist on fondi kolmanda investeeringuga ning ühtlasi esimese kaubandushoonega Tallinnas. Eelmine investeering tehti selle aasta märtsi alguses, kui omandati Narvas Tiimani tänaval olev kaubanduspind. Lisaks kuulub fondi varade hulka 2017. aastal ostetud Tartu Aardla Selver.

Lumi Retail Property Fund on kogu Baltikumi haarav kinnisvarafond, mis spetsialiseerub ainult kodulähedastesse kaubanduskeskustesse ja toidupoodidesse investeerimisele. Fondi investeeringute kogumahuks on planeeritud 100 miljonit eurot ning pikkuseks 20 aastat ning ankurinvestoriks on Swedbank pensionifondid.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised