Priisle Äripark soovib väikesed ärid tänavale tagasi tuua

Foto: Hammerhead

Väikeettevõtluse kasvuga Eestis on suurenemas ka vajadus mitut funktsiooni korraga täitvate äripindade järele. Eelmisel nädalal ehituse 3. etapile nurgakivi pannud Priisle Äripark Tallinnas Lasnamäe linnaosas pakub just selliseid lahendusi.

Kaubanduskeskuste laienemiste ja ehituste kõrval näevad arendajad kasvavat trendi omanäoliste äripindade järele. „Väikeettevõtjad ja ühemehefirmad soovivad täna sellist pinda, kus kõik ettevõtluseks vajalik oleks ühes kohas – kaubanduspind, ladu, kontor ja see peaks olema põneva disainiga. Just seda saamegi Priisle Äripargis neile pakkuda,“ selgitas äriparki arendava Hammerhead OÜ juhataja Allan Kool.

Tema sõnul on sarnane trend ka nn vana Euroopa maades. „Kõik kauplejad ei pea olema kaubanduskeskustes, toome väikesed ärid tänavatele tagasi, sest see on väike-ettevõtjate jaoks elustiil.“

Kokku on logistika- ja tööstuspargis arendamisel ligi 20 000 ruutmeetrit multifunktsionaalseid pindu, mis võimaldavad koondada kaubandus, büroo, lao- või tööstusruumid ühe katuse alla. Rajatav äripark laiub kokku 3,1 hektarisel maa-alal. Äripargi lõplik valmimine on planeeritud 2019. aastasse.

3. etapis kerkib parki kaks ärihoonet, kuhu tuleb kokku 22 väljaüüritavat pinda. Suur rõhk pannakse tänavale ulatavatele kaubanduspindadele ning tööstusliku disainiga laokauplustele, kus on ühendatud büroo, kaubanduspind ja ladu.

Priisle Äripargi arendajad on Hammerhead ja Bellvory Management, ehitustööde peatöövõtjaks on Eventus Ehitus.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806