Kinnisvaraturul toimuvate tehingute arv tõuseb viimastel aastatel kasvavas tempos. Samasugust kasvu näitavad reeglina ka varajagamise vaidlused, kui majanduskeskkond ühel hetkel taas langusele pöörab.
Kuidas ennetada kulukat ja närvesöövat vara jagamist?
Seetõttu on enne kinnisasja omandamist oluline mõelda läbi, kuidas tehing võimalike hilisemate vaidluste vältimiseks struktureerida. Varalised vaidlused on tavaliselt mõlemale osapoolele nii raha-, aja- kui ka närvikulukad, mistõttu tasub vaidluse ennetamine end n-ö kuhjaga ära.
26. septembril Äripäeva veebiseminaride keskkonnas toimuval seminaril Vara jagamine räägivad kinnisvara jagamisega seonduvatest probleemidest kinnisvarahindaja Karin Lapp ning vandeadvokaat Aidi Kallavus.
Seminaril arutletakse olulisemate teemade üle, mida peaks endale selgeks tegema enne tehingu toimumist, samuti on osalejatel võimalus esinejatele küsimusi esitada.
Veebiseminar annab väärt nõu nii investeerijaile, kinnisvara oma tarbeks soetajaile, praegustele omanikele kui ka tehingunõustajatele, maakleritele ja hindajatele. 
Pane ennast kirja SIIN.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Enimloetud

1
Uudised
  • 25.06.26, 13:10
Valdo Kalm ja Kaarel Loigu: ehitame koos väga suurt linnaosa
2
Uudised
  • 29.06.26, 09:55
Galerii: Kaarsilla Kinnisvara sai Port Athena viimase maja sarikate alla
Vaata, kes seal olid ja mida nad tegid!
3
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
4
Uudised
  • 30.06.26, 12:36
Nüüd liiguvad Lätti ka Eesti üüriinvestorid
Kristjan-Thor Vähi: Paljud investorid jagavad meie vaadet, et eelmisel aastal alanud suurem turu kasvufaas alles kogub hoogu
5
Uudised
  • 30.06.26, 10:51
Estmak Capitali arendatud ja NOBE ehitatud hotell sai tipptunnustuse
6
Uudised
  • 30.06.26, 06:30
Flipitud korterid lähevad kui kuumad saiad
Pilleson näitab, kuidas flipitud korteri väärtus kasvab ja kui kaua selleks aega kulub

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele