Scandium Kinnisvara avas mikrokorterite e-poe

Laki tänaval asuv Laava arendus  Foto: Scanduim Kinnisvara

Mikrokorterite arendamisele spetsialiseerunud Scandium Kinnisvara avas oma veebipoe. Veebis saab ostukorvi lisada meelepärased korterid ja broneering läbi Maksekeskuse turvaliselt kinnitada. Esialgu toimib veebipoe funktsioon Laki tänaval asuva Laava arenduse broneerimiseks. Peagi on ettevõttel plaanis ka teised arendused rakendusse lülitada.

“On üsna tavaline, et meie kliendid soetavad endale mitte ühe, vaid kaks, kolm ning vahel isegi kümme korterit korraga ja korduvalt. Väga tihti toimub see ilma kohapeal käimata arenduse algusjärgus. Klientide elu lihtsustamiseks lõime broneerimislahenduse koos ostukorviga, et investor saaks sobivad ühikud lihtsalt välja valida ja koheselt broneerida,” ütles Kalle Aron, Scandium Kinnisvara arendusjuht ja partner.

Korteri broneerimisel  tuleb maksta 500 eurot broneerimistasu korteri kohta ning kahe nädala jooksul sõlmida notariaalne asjaõigusleping. Kui selle aja jooksul selguvad objektiivsed põhjused, miks tehingusse minemine ei õnnestu – näiteks ei saada pangast sobivat laenu – on võimalik broneering tühistada ja raha tagastatakse.

"Investorina hindan - nagu iga varaklassi puhul, nii ka kinnisvaras - investeeringu tootlust ja perspektiivikust. Kui aktsiaid ja võlakirju on võimalik valida ja osta otse veebis, siis näen, et kinnisvara soetamine võiks olla sama lihtne ja läbipaistev,”  ütles  Jaak Roosaare, Scandium Kinnisvara partner.

 “Töötame selle nimel, et peagi aitaks e-poe rakendus valida kokku sobiva portfelli ja arvutada kogu portfelli tootluse. Juba praegu saab ostukorvi lisada mitu korterit, mis on Eestis esmakordne lahendus,” lisas Roosaare.

“Kodu päris internetist ei osteta, soovitakse kohapeal ringi vaadata ja olustikku tunnetada. Investorina samas soovitakse kiirelt ja objektiivselt tegutseda ning saada investeering mõistliku hinnaga. Täpselt seda meie süsteem võimaldabki,” lisas Aron.

 

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806