Jüri Kröönström pälvis Kutsekoja auraha

Jüri Kröönström
Jüri Kröönström

Kutsekoda tunnustas aurahaga pikaajalisi kutsesüsteemi arendajaid ning tõstis esile erialaliite ja teisi kutseeksamite läbi viimise õigusega organisatsioone, kes on viimasel viiel aastal kutsetunnistusi laiemalt tutvustanud.

Teiste seas pälvis Kutsekoja auraha pikaajalise järjepideva töö eest kutsestandardite ja kutseeksamite arendamisel Eesti Kinnisvara Korrashoidjate Liidu tegevjuht Jüri Kröönström.

Kutsekoja juhatuse liikme Katrin Keremi sõnul on kutsesüsteemi 20. juubel õige hetk tänada järjepidevalt kutsesüsteemi arendada aidanud inimesi. „Tunnustamiseks asutasime Kutsekoja auraha, mille laureaadiks valime koostööpartnerid, kelle tegevus on olnud pikaajaline, aktiivne ja mõjutanud kogu kutsesüsteemi arengut. Lisaks otsustasime sel aastal tõsta esile kutse andjate tööd elualadel, kus kutsetunnistus on eraldi kvaliteedimärk,“ lausus Kerem.

Kutsekoda tunnustas lisaks Jüri Kröönströmile ka Indrek Petersoni ehituse, Toomas Tõniset spordi, Marika Merilaid kaubanduse, Ants Silda infotehnoloogia, Heiki Meost inseneeria, Margus Pedastet hariduse ja Helge Alti puhastusteeninduse valdkonnast ning Olav Aarnat kui pikaaegset kutsesüsteemi ideoloogilist eestvedajat.

Tunnustatud kutse andjateks valiti kutsetunnistuste silmapaistva populariseerimise eest Eesti Noorsootöö Keskus, Eesti Hotellide ja Restoranide Liit, Eesti Turvaettevõtete Liit, Eesti Ehitusinseneride Liit, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE ning Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda.

Kõik tunnustatud organisatsioonid saavad oma kodulehele lisamiseks tunnustatud kutse andja kvaliteedimärgi. Kutse andjate tunnustamine toimub kolmandat aastat. Igal aastal valib Kutsekoda tunnustamiseks välja ühe aspekti kutse andmise protsessis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised