Autor: kinnisvarauudised.ee • 15. veebruar 2019

Tallinn renoveerib järgemööda lasteaedu

Sel aastal saavad uuenduskuuri Sitsi ja Männikäbi lasteaia hooned. Aastaks 2030 on plaanis kõik lasteaiahooned renoveerida.
Vihuri tänaval asuv Sitsi lasteaed saab uue näo juuliks
Autor: Google Maps

Remondi käigus rekonstrueeritakse Sitsi ja Männikäbi majade siseruumid, paigaldatakse tänapäevane soojustatud fassaad, rajatakse uued praegustele nõuetele vastavad tehnosüsteemid, sealhulgas elektri- ja küttesüsteemid ning ventilatsioonisüsteem, millega tagatakse rühmaruumides lastele tervislik sisekliima. Remondi tulemusena saavutatakse ka märkimisväärne energiasääst võrreldes varasemaga, maja uus energiaklass on B.

Sitsi Lasteaia ehitusega tegeleb AS Eviko, tööde maksumus on ligikaudu 1,93 miljonit eurot. Lasteaed on plaanis valmis saada tänavu 1. juuliks.

Männikäbi lasteaia ehitajaks on AS Paide MEK, tööde maksumus on ligikaudu 2,36 miljonit eurot. Ehitustööd algasid 31. jaanuaril ning peaksid lõppema 30. septembriks.

Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kinnitab, et linn plaanib nii sel kui ka järgmistel aastatel investeerida lasteaedade korrastamisse 10 miljonit eurot ning hiljemalt aastaks 2030 peaks kõik lasteaiahooned olema renoveeritud ja kaasajastatud vastavalt nõuetele.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgKinnisvarauudised.ee juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474