Autor: kinnisvarauudised.ee • 25. märts 2019

Uus ärihoone Stock101 koondab lao- ja kontoripinnad

Peterburi tee vahetusse lähedusse kerkib ärihoone Stock101, mille ehitustöödega tehti algust mullu novembris. Ärihoone arendajad Favorte OÜ ja Eventus Kinnisvara OÜ pidasid sarikapidu eelmisel neljapäeval, 21. märtsil ning hoone ehituse kavandatud lõpp on tänavu juulikuus.

Uus hoone võimadab liita kontori, esitlusruumid ja laopinna
Autor: Stock101.ee

Tegemist on Stock-office-tüüpi ärihoonega, mille ca 2050 m2 äripinda on jaotatud seitsmeks omavahel kergesti liidetavaks äripinnaks. Bokside suurused jäävad vahemikku 288-324 m2 ja nendes on äritegevuseks vajalikud esindus- ja kontoriruumid ning laoruumid.

„Kliendid on aru saanud, et ei ole mõtet hoida linna ühes otsas laopindu ja teises kontorit või esindusruumi. Palju kasulikum on tuua kõik need pinnad ühe katuse alla - nagu Stock101 hoone puhul. Näiline odavam üürihind iga pinna lõikes on ettevõttele nii rahalises kui ajalises vääringus tegelikult ressursimahukam, võrreldes Stock101 hoone kontseptsiooniga,“ rääkis arendaja esindaja Timo Mehilane.

Mehilane tõi esile ärihoone väga head logistilist asukohta Tallinna kesklinna lähedal jõudsalt kasvavas Lasnamäe linnaosas. Pea 10 km raadiuses asuvad nii lennu- kui bussijaam, Muuga ja Tallinna sadamad, Tallinna ringtee jääb 1,4 km kaugusele. “Järjest olulisem on klientide jaoks ka kaasaegne töökeskkond kui hoone esinduslikkus, mis juba iseenesest loovad ettevõttele passiivselt parema maine ilma täiendava reklaamita,“ lisas Mehilane.

Uus ärihoone kuulub B energiaklassi; selles kasutatakse LED-valgusteid, büroos ja esindusruumides on kaasaegsed tänapäeva nõuetele vastavad jahutus- ja ventilatsioonisüsteemid ning põrandaküte. Bokside vee-, elektri- ja küttetarbimised on individuaalsete kaugloetavate arvestitega, mis annab klientidele võimaluse oma kulusid kokku hoida.

Hoonet arendavad Favorte OÜ ja Eventus Kinnisvara OÜ, ehitajaks on Ehitus5Eco OÜ. Hoone arhitektuurilahenduse koostas Guru Projekt OÜ.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474