Iga-aastane Leedu ärilehe Verslo Žinios korraldatav BALTIC REAL ESTATE INVESTMENT FORUM 2019 (BREIF 2019) toimub tänavu Vilniuses 16. ja 17. mail.
BREIF 2019 põhiteemad on makromajanduse trendid kinnisvaraturul, kuidas luua kinnisvara tuleviku kliendile, kinnisvara finantseerimine: kas oleme jõudnud limiidini või on ka uusi võimalusi, juttu tuleb investeeringute väljavaadetest ning mida oleme õppinud eelmisest kriisrist ja kas praegune majandus on valmis kui peaks tulema uus kriis.
Valik esinejatest:
Micael Dahlen "The Economist's" TOP 10 majandusprofessor, kuue bestselleri autor (Rootsi),
Artikkel jätkub pärast reklaami
Alexander Robinson, STR vanemjuht (Suurbritannia),
Chris Igwe, "More of less"partner, ULI Europe Retail ja Entertainment Council kaasesimees (Prantsusmaa),
Samuel Vetrak, BONARD asutaja ja CEO (Austria),
Malgorzata Morek, Poola ja Ida-Euroopa Hiltoni arendusdirektor, (Poland)
Siit näed, mis toimus eelmise aasta konverentsil:
Vaata rahvusvahelise haardega esinejaid ja registreeri end
SIIT.
Seotud lood
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.