Autor: Äripäev • 29. aprill 2019

Pesuärimehe korter võeti võla maksmise järel sundmüügist maha

Indrek Rahumaa sõnul põhines võla nõudmise nõue võltsitud dokumentidel.
Autor: Andres Haabu

Pesuärimees Indrek Rahumaa Tallinna korter võeti sundmüügist maha, sest ettevõtja sõnul maksis ta ära nõutud võla.

Rahumaa märkis, et sundmüügi aluseks oli ligi 20 000 euro suurune nõue, mille ta tasus eelmisel nädalal.

"Kõnealune Kremmi Holding nõue, mille ajalugu ulatub 2009. aastasse, põhineb võltsitud dokumentidel. Minu avalduse alusel algatati ka kriminaalmenetlus, mis kestis mitu aastat, kuid paraku ei olnud võimalik käsitsi allkirjastatud ja sisse skaneeritud dokumendi võltsitust lõpuni tõendada," ütles Rahumaa pressiteates.

Ettevõtja lisas, et ei ole senini nõustunud Kremmi Holding nõudega, mis "põhineb võltsitud dokumentidel". Rahumaa sõnul tasus ta suurema osa nõudest eelmisel aastal. "Viimane paarkümmend tuhat läks kohtutäituri kätte ainult seetõttu, et viibin enamuse ajast välismaal ning ei saanud dokumente õigel ajal kätte," selgitas ta.

Kohtutäitur arestis korteri ja pani müüki

Kohtutäitur Kristiina Feinman pani hiljuti kohtutäiturite ja pankrotihaldurite koja oksjonikeskkonnas müüki ettevõtja Indrek Rahumaa kinnisvara alghinnaga pea 800 000 eurot, mis on nüüdseks maha võetud.

Feinman pani enampakkumisele Rahumaale kuuluva kuuetoalise korteri pindalaga 218 ruutmeetrit Tallinna vanalinnas aadressil Lai tänav 15. Korter asub neljakorruselise maja kolmandal korrusel. Oksjonikeskkonnas oli korteri alghinnaks määratud 795 000 eurot.

Feinman arestis Rahumaa korteri võlgade tasumiseks 7. märtsil Kentex Finance Eesti avalduse ja Harju maakohtu 2015. aasta kohtuotsuse alusel.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474