Uus Maa Ärikinnisvara OÜ koostöös Novira Capital OÜ-ga alustas Pärnu mnt 31 uue esindusliku ärimaja Büroo 31 väljaüürimist. Hoone valmib 2020. aasta alguses ja selles saab üürida büroopindu suurusega alates 50 m2.
Kesklinnas valmivad bürood väikestele ettevõtetele
  • Foto: Büroo 31
Büroo 31 on osa piirkonna uuest maamärgist – Das Haus arendusest, kus on lisaks büroohoonele eksklusiivsed korterelamud ning atraktiivsed 1. korruse äripinnad ja maa-alune parkla.
Büroopinnad paiknevad 2. -6. korrusel ning on suuruses 50-215 m2, korruste suurus jääb vahemikku 500-900 m2. Hoones on võimalik pakkuda sobiva suurusega kontoriruume nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele. „Büroo 31 on suurepärane võimalus väikestele ettevõtetele, kes soovivad edevat bürood südalinnas“, ütles pindu vahendav Uus Maa Ärikinnisvara maakler Aira Veelmaa. „Viimastel aastatel on turule tulnud väga palju uut büroopinda, kuid pisemad ettevõtted peavad leppima vanemate hoonetega, sest uutes majades väikeseid pindu reeglina ei pakuta”.
Büroo 31 üürnikeks on oodatud kõik väärikad ettevõtted, kes soovivad esinduslikku ja stiilset bürood südalinnas. Arendaja poolt on välja töötatud optimaalne ruumilahendus ja kaks erinevat siseviimistluspaketti, et tulevane üürnik saaks uue büroo võimalikult vähese ajakuluga.

Hetkel kuum

Rahkrabin kasvas
TOP
  • 21.08.26, 11:57
Arendajate palga TOP: vaata kui palju keegi aastal 2025 maksis
Ülevaatlikust tabelist selguvad kõnekad pingeread. Lisaks vaata, kelle juurde töötajad läksid ja kelle juurest lahkusid
Siin laiub potentsiaal. Ees Talsinki visuaal ja taamal Tallinna Sadama arendatav ala.   Vasakule, kaadrist välja jääb investoreid paelunud Tallinna Linnahall. Eesolevasse hoonesse plaanib ankruüürnik asuda aastal 2028
Uudised
  • 18.08.26, 10:59
Magus diil: Sõõrumaa sai Talsinki kvartalisse toeka kaasomaniku
Vana tehasehoone asemele tuleb 20 000 ruutmeetrit uut pinda.
Uudised
  • 19.08.26, 11:41
Piilmannid käivitavad Telliskivis 70-miljonise ehituse. Linnar Viiki näitusepind pannakse telki
Ärilinnaku rekonstrueeritava M-hoone arhitektuurse lahenduse autorid on Kadarik Tüür Arhitektid ja Salto Arhitektid koostöös VÄLI Arhitektidega
Talsinki kvartalisse kerkib uus Sokos hotell
Uudised
  • 24.08.26, 11:17
Talsinki kvartalisse kerkib uus Sokos hotell
Favorte REIF juhataja Hendri Hinno.
Uudised
  • 19.08.26, 11:01
Stock-office - kellele seda küll on vaja? 3 levinud müüti
Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm.
Börsiuudised
  • 19.08.26, 11:16
Tallinna suure linnaosa arendaja hakkab uut juhti otsima
Raharakett? Värskelt valminud bürookompleksi The Park Kraków kogu üüritav pind on suurem kui 3 jalgpalliväljakut.
Uudised
  • 24.08.26, 06:30
Summus paisutas käivet ja kasumit, kullaauguks on Poola
Tegelikult on peale Poola Eesti investoritele veel teinegi võimalus
Tallinna Linnavalitsuse poolt kehtestatud detailplaneeringu kohaselt võib Liivalaia tn 24 kinnistu ostja ehitada sealsele alale ühe kaasaegse kõrghoone.
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele