Pärnusse kerkib 200-korteriline arendus

Pärnus tähistatakse sarikapeoga Kooli 63 korterelamu ehk Rannapiiri Maja maksimaalse kõrguse saavutamist. Korterelamus on juba müüdud või broneeritud pooled korteritest.

Rannapiiri arendus. Kolm maja on valmis ja kasutusel, valmib neljas ehk viimane.   Foto: LVM Kinnisvara

Tegemist on kokku 200-korterilise arenduse viimase etapiga. Uus energiatõhus korterelamu on varustatud kaasaegsete tehniliste lahendustega nagu vesipõrandakütte süsteem, soojustagastusega ventilatsoonisüsteem ja targa maja tehnoloogia.

Ehitatavas viiekorruselises korterelamus on 33 kahe- kuni neljatoalist korterit. 2300 m² suletud netopinnaga maja kogumaksumuseks kujuneb ligi neli miljonit eurot. Korterite hind jääb vahemikku 69 000 kuni 140 000 eurot.

Korterelamu arendajaks on Kooli Investeeringud OÜ, ehitajaks ehituskontserni Nordecon kuuluv Eston Ehitus. Kooli 63 arhitekt on Indrek Näkk. Sisekujunduse autoriks on sisearhitekt Tiiu Truus. Müügiga tegeleb LVM Kinnisvara.

Vaade piirkonnale  Foto: droonifoto

Piirkonnas on lisaks uutele elumajadele park, samblase katusega "Pernova" loodusmaja, suur spordihall, mille kõrvale ehitatakse aastaks 2021 sisejulgeolekumaja.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806