Autor: kinnisvarauudised.ee • 18. september 2019

Tallinnasse rajatakse uus eakatekodu

Maarjamaa Varahaldus OÜ alustas Piritale uue eakatekodu rajamist. Plaani järgi valmib Ürgoru Eakatekodu 2020 aasta sügiseks.

Maarjamaa Kodud OÜ juht Kristo Priimägi tulevase hooldekodu ehitusplatsil
Autor: Maarjamaa Kodud OÜ

Uues kodus saab edaspidi elada 270 klienti. Hoone pindala on enam kui 7000 m2. Ehituse peatöövõtjaks valiti Fertum Holding OÜ. Projekti kogumaksumus ületab 8 miljonit eurot.

Hooldekodu asukohaks on Hunditubaka tee 12/Karukella tee 5. Hoone hakkab paiknema suurel kõrghaljastusega kinnistul, kuhu rajatakse muuhulgas ka pargialad, mis pakuvad hoone tulevastele elanikele jõukohaseid vabaaja veetmise võimalusi.

Eakatekodu on kahekorruseline, milles on hästi varustatud 1- ja 2-kohalised toad. Maarjamaa Kodud OÜ juht Kristo Priimägi lausus, et töökohti on kavas luua enam kui 120-le töötajale. Projekteerimisel on lähtutud eeldusest, et hoone peab olema mugav ja kaasaegne nii klientidele kui ka töötajatele.

“Meie missioon on tagada turvaline ja kindel kodu nendele eakatele, kes vajavad igapäevast abi. Hoolitseme selle eest, et iga meie klient tunneks ennast meie juures koduselt ning et iga päev oleks meeleolukas”, ütles Priimägi. Selle tagamiseks on elu- ja puhkeruumide pindala ligemale 3 korda suurem, kui normidega nõutud. Hoonesse rajatakse muuhulgas ka meelelahutussaal kontsertide, etenduste, tähtpäevade jms korraldamiseks.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474