• 17.03.20, 11:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Koroona pöörab kinnisvaraprognoosid uppi

Koroonaviiruse levik keerab pea peale kinnisvaraturu senised prognoosid, ent kriisi peljata esialgu siiski ei tasu.
Koroonaviirus on löönud segamini kinnisvaraturu prognoosid.
  • Koroonaviirus on löönud segamini kinnisvaraturu prognoosid.
  • Foto: Andras Kralla/Äripäev
Kinnisvaraekspert Tõnu Toompark nentis, et praegu on kinnisvaraturul segane aeg: veel kuu aja eest tehtud prognoosid võib nüüdseks prügikasti visata. “Midagi nii halba, nagu on juhtunud, poleks küll osanud ette näha,” tõdes ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.05.26, 06:00
Tallinna Vanasadama arenduspiirkond on stardivalmis
Vanasadama kinnisvaraarenduse algus pole enam kaugel. Tallinna Linnavolikogu võttis 2. aprillil 2026 vastu Tallinna Sadama kaks detailplaneeringut: „A-reisiterminali ning kruiisiterminali ala“ ning „D-terminali ja lähiala“, millele Tallinna linn korraldab lähiajal avaliku väljapaneku. Menetluses on veel kolm detailplaneeringut: „Admiraliteedi basseini ümbruse“, „Vanasadama põhjaosa“ ning „Vanasadama lõunaosa“. Lisaks on Tallinna Sadam kaasatud kahe krundiga teisel pool Reidi teed Tuukri tänavaga seotud detailplaneeringusse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele