Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
LVM Kinnisvara hakkab ostjatele kodusid tutvustama videokõne kaudu
Eesti ühe vanima kinnisvarabüroo LVM Kinnisvara maaklerid tutvustavad esmaspäevast soovijatele kinnisvaraobjekte videokõne vahendusel, et minimeerida viiruselaine ajal vahetuid kontakte.
Eesti ühe vanima kinnisvarabüroo LVM Kinnisvara maaklerid tutvustavad alates tänasest soovijatele kinnisvaraobjekte videokõne vahendusel, et minimeerida viiruselaine ajal vahetuid kontakte.
Paljud korteriühistud elavad aastaid olukorras, kus probleemid on silmaga näha ning kuhjuvad, kuid haldusfirmat ei vahetata. Silm pigistatake kinni, oodatakse, kannatatakse ja loodetakse, et ehk läheb paremaks. Tegelikkuses piisab aga sageli ühest otsusest, et olukord muutuks.
Urmas Sõõrumaa: Ühelgi keskusel pole hinge ilma inimesteta, kes sellele tähenduse annavad. Teeme kõik, et sellest saaks koht, kuhu tallinlased ja meie külalised tahaksid ikka ja jälle tagasi tulla, et kogeda, avastada ja olla osa millestki erilisest.
RKAS on renoveerimisvedur. Äsja sai renoveeritud Rahvusraamatukogu (arhitekt Raine Karp). Sama arhitekti loodud sarnase vormikeele ja sarnase paevoodriga rahvuslik Linnahall ootab renoveerimist ja kasutamist.