• 01.04.20, 14:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna linn ei küsi eriolukorra ajal paljudelt ettevõtetelt üüri

Eriolukorrast tingitud majandusraskuse leevendamiseks pakub Tallinna linn paljudele ettevõtetele üürilangetusi, langetab reklaamimaksu ning lühendab tähtaegu, mille jooksul linnavalitsus neile laekunud arvete eest maksab. Abipaketi kogusuurus on kuni 4 miljonit eurot.
Tallinna linn tegi 4 miljoni euro suuruse abipaketi.
  • Tallinna linn tegi 4 miljoni euro suuruse abipaketi.
  • Foto: Liis Treimann
„Eriolukorra, liikumispiirangute ja paljude linlaste sissetulekute vähenemise tõttu on ettevõtjad loomulikult keerulises olukorras. Reaalsus on see, et elu jäi seisma ja olukord on ettevõtjate jaoks šokeeriv. Pakume välja meetmed eelkõige linna partneriteks olevatele ettevõtetele, mis parandaks nende rahavooge, leevendaks koormust ja aitaks kriisist välja tulla,“ ütles linnapea Mihhail Kõlvart kolmapäevase linnavalitsuse istungi järel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.05.26, 06:00
Tallinna Vanasadama arenduspiirkond on stardivalmis
Vanasadama kinnisvaraarenduse algus pole enam kaugel. Tallinna Linnavolikogu võttis 2. aprillil 2026 vastu Tallinna Sadama kaks detailplaneeringut: „A-reisiterminali ning kruiisiterminali ala“ ning „D-terminali ja lähiala“, millele Tallinna linn korraldab lähiajal avaliku väljapaneku. Menetluses on veel kolm detailplaneeringut: „Admiraliteedi basseini ümbruse“, „Vanasadama põhjaosa“ ning „Vanasadama lõunaosa“. Lisaks on Tallinna Sadam kaasatud kahe krundiga teisel pool Reidi teed Tuukri tänavaga seotud detailplaneeringusse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele