• 02.04.20, 16:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Korterimüüjad tegid hinnakärpega algust

Tallinnas alustasid korterimüüjad hindade kärpimist, Mustamäel on müüjad kuu aja jooksul langetanud hinda pea igas neljandas müügipakkumises, näitab LVM Kinnisvara korterituru analüüs.
Korterimüüjad tegid hinnakärpega algust
  • Foto: Raul Mee, fotograaf
Terve märtsi müügis olnud korteritest on hind langenud igal kuuendal. "Mustamäel on selle ajaga odavnenud 22% aktiivses müügis olnud korteritest," rõhutas LVM Kinnisvara juhataja Ingmar Saksing. "Ka Lasnamäel ja Põhja-Tallinnas langevad pakkumishinnad, paremini peavad praegu vastu Kesklinna ja Kristiine korterid."

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele