Tulekul veebiseminar: Eluruumi üürileping üürileandja pilgu läbi

8. mail korraldab Kinnisvarauudised.ee veebiseminari eluruumi üürilepingu teemal. Nõuandeid ja soovitusi jagab vandeadvokaat Peeter Viirsalu.

https://pood.aripaev.ee/veebiseminar-eluruumi-uurileping-uurileandja-pilgu-labi#uldinfo  

Eluruumi üürilepingu regulatsioon on märkimisväärses ulatuses imperatiivne piirates seeläbi oluliselt lepingupoolte võimalusi kujundada eluruumi üürilepingu sisu.

Võlaõigusseaduses sätestatud eluruumi üürilepingu kohta kehtiv regulatsioon ning seda puudutav kohtupraktika on nüansirikas. Käesolev seminar annab ülevaate eluruumi üürilepingu regulatsioonist ning viimasest kohtupraktikast. Samuti tuuakse välja praktilisi soovitusi, mida üürileandja eluruumi üürilepingut sõlmides võiks silmas pidada.

Veebiseminar toimub 8. mail kell 10.00-11.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminaril käsitlemisele tulevad teemad:

Üürilepingu mõiste ja selle eluruumi üürilepingu regulatsiooni imperatiivsus;

Eluruumi üürilepingu poolte õigused ja kohustused;

Üür ja kõrvalkulud;

Üürileandja tagatised;

Eluruumi üürilepingu kestus ja lõppemine;

Üüritud asja tagastamine lepingu lõppemisel.

Veebiseminari viib läbi TGS Baltic vandeadvokaat Peeter Viirsalu.

Peeter Viirsalu on keskendunud eelkõige maksejõuetusõigusele ning ehitus- ja kinnisvaraõigusele. Maksejõuetusvaldkonnas esindab ja nõustab ta peamiselt pankrotihaldureid ja võlausaldajaid, muuhulgas nii menetluse algatamisel, pankrotimenetluse organite töös osalemisel kui ka kohtuvaidlustes maksejõuetuse üle.

Samuti nõustab ta kliente kõikides intellektuaalomandi valdkondades, sealhulgas kaubamärkide, litsentside, tööstusdisainilahenduste ja domeeninimede kasutamise alal.

Ta on kogenud kohtuvaidluste asjatundja, kes on esindanud ja nõustanud kliente mitmes Eesti õiguspraktikat kujundanud ja avalikkuse huvi pälvinud tsiviilõiguslikus kohtuvaidluses. Ühtlasi on tal laialdane kogemus ehitus-, ühingu- ja lepinguõiguslikes vaidlustes.

Peeter on osalenud keeruliste ja mahukate õigusauditite koostamises. Sellised on olnud näiteks audit Tallinna Linnavolikogule linnapea kriminaalasjas käsitletavate episoodide kohta, Eesti Energia nõukogule Enefit280 õlitehase kallinemist ja juhatuse vastutust puudutav audit ning Tallinna Sadamale Muuga konteineriterminali projekti kohta koostatud juriidiline analüüs.

Peeter on INSOL Europe’i Euroopa maksejõuetuse määruse kohtukaasuste registri rahvusvaheline korrespondent Eestis. Ta avaldanud artikleid pankroti- ja saneerimisõiguse teemal ning andnud maksejõuetuse teemal loenguid paljudele organisatsioonidele, sealhulgas Swedbankile, Nordea Pangale, SEB Pangale, EASile ja KredExile. Lisaks on Peeter alates 2010. aastast Tartu Ülikoolis õppeülesande täitja.

Registreerida saab SIIN. Seminaril osalemise hind 49 + km.

Lisainfo:

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 1 nädala jooksul pärast toimumist.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806