Harro Puusild • 16 aprill 2020

Kuidas kaitsta kliente viiruspuhangu eest?

COVID-19 levik sunnib paljusid ettevõtteid senisest enam oma töötajate ja klientide turvalisusele mõtlema. Turvatunde tekitamiseks on praegu oluline mõõta nii töötajate kui külastajate kehatemperatuuri, sest see on üks peamisi koroonaviiruse tunnuseid. Kuidas aga palaviku mõõtmist automatiseerida?

Foto: G4S

Palavik ei ole koroonaviiruse ainus tunnus ja kõigil nakatunutel seda ei esinegi, kuid samas on kehatemperatuuri tõus üks peamisi sümptomeid, mis aitab haigestunut ära tunda.

Samas on iga töötaja või kliendi kehatemperatuuri mõõtmine käsitsi liialt ajakulukas.

Turvateenuseid pakkuva G4Si sõnul on palaviku mõõtmist võimalik ka automatiseerida ja sellest võiks saada ka turvasüsteemi üks osa. Sellist süsteemi on võimalik turvaprotsessi integreerida ka nii, et näiteks läbipääsuväravad kõrgema kehatemperatuuri tuvastamise korral lihtsalt ei avane ehk inimene tööruumidesse siseneda ei saa.

Eriti oluline on sellise süsteemi rakendamine näiteks büroohoonetes, tehastes, kaubanduskeskuses või kauplustes, kus liigub palju inimesi.

Uus palaviku tuvastamise lahendus koosneb termokaamerast ja tipptasemel analüütikast, mis lubab inimese kehatemperatuuri mõõta kuni viie meetri kauguselt ja mida ei sega maskid ega mütsid.

Muidugi ei garanteeri automaatne temperatuuri mõõtmine kõigi viirusekandjate avastamist, kuid annab siiski lisakindluse nii töötajatele, klientidele kui külastajatele, keda kontrollitakse. See aitab minimeerida võimalust, et nakatunu puutub kokku suure hulga teistega, keda ta potentsiaalselt nakatada võib.

TULEKUL!

Tule osale tasuta veebiseminaril „Kõik kraadivad! Kuidas kasutada palavikku tuvastaid lahendusi?“, mis toimub 23. aprillil kell 13.00 - 14.00.

Seminari teemad:

• Kuidas kaitsta kollektiivi ja kliente viiruspuhangu eest?

• Mida teha, et välistada viiruse jõudmine ettevõtte ruumidesse ka pärast eriolukorda?

• Kuidas on minu ohutus teie ettevõttes hoitud?

Veebiseminari viivad läbi G4Si spetsialistid. Rohkem infot ja registreerida saab SIIN.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806