Sel nädalal alustasid Hammerhead OÜ ja Eventus Kinnisvara OÜ Tallinnas Lasnamäe veerel uue, 6000 ruutmeetri suuruse pinnaga kaubandushoone ehitust. Aadressil Linnamäe tee 95 kerkiva hoone ankur-rentnikuks on Prisma Peremarket, keskus avatakse plaanide kohaselt 2021. aasta sügiseks.
Lasnamäe veerele kerkib uus kaubandushoone, ankurrentnikuks on Prisma
„Lasnamäe taga paiknev piirkond on viimastel aastatel jõudsasti arenenud. Seal on arenduses kaubandus-, lao- ja teeninduspindadega Priisle Äripark, samuti on juba valmis ja veel kerkimas mitmed uued korterelamud, mis näitab selle kasvavat populaarsust elurajoonina,“ märkis Hammerhead OÜ juhatuse esimees Allan Kool. Uus kaubandushoone kerkib pikalt tühjalt seisnud kinnistule, mis asub kahe suure tee ristmikul. „Strateegiliselt on see väga hea asukoht, mis peaks hoone atraktiivsust tõstma nii tulevastele kauplejatele kui klientidele,“ ütles Kool.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm ja US Real Estate`i juhatuse esimees Kaarel Loigu.
Uudised
  • 25.06.26, 13:10
Valdo Kalm ja Kaarel Loigu: ehitame koos väga suurt linnaosa
Uus Maa kinnisvaraturu eksperdi Risto Vähi sõnul ei osteta suvilaid enam üksnes suvepuhkuseks.
Saated
  • 19.06.26, 06:15
Eluasemeturule tuleb pindu juurde. Risto Vähi: suvila tähendus on muutunud
Eluasemeturu hoonefond paisub. Tervikturg elavneb, ent unustage laialdane hinnatõus, pigem ees paistab tühjade majade fenomen.
Tallinna lähiümbruses on mitu kinnisvaraturu vaates aktiivset piirkonda.
Saated
  • 22.06.26, 10:41
Maakler näeb Tallinna lähivallas investoritele head võimalust
Projekt toetab Liveni 2029. ja 2030. aasta tulemusi, osutab Liveni tegevjuht Andero Laur.
Uudised
  • 22.06.26, 11:47
Liven rühib edasi ja ostab Berliinis järgmise kinnistu
Liveni Berliini projektide investeeringud on väärt priskeid miljoneid. Andero Laur vaatab tulevikku optimismiga
Titaniumi kinnisvaraportfelli haldur Siim Rosenthal teab pealetulevat trendi.
Uudised
  • 26.06.26, 06:15
Rosenthal investeerimisest: Soome turg pakub huvitavaid võimalusi
Sampo fluidum: siin paistab kasvavat rahaveski
Eks headel aegadel meeldib kõigile ettevõtjate kasumeid lugeda, aga kehval ajal on kulud ja muud probleemid ikka ettevõtja enda mure, nentis sügisel 1Partner Kinnisvara Tallinn OÜ juhatuse liige Tanel Tarum.
Uudised
  • 19.06.26, 07:15
Firmalihvimine. 1Partner Kinnisvara Tallinn kasvatas käivet, ent kasum kahanes
Bigbanki peaökonomist Raul Eamets pani kõrvuti ka aastad 2016 ja 2026.
Uudised
  • 19.06.26, 09:24
Eamets: Tuleviku vaadates on võimalikud kaks arengut
Riia ärimaastik areneb kiiresti ning Grīziņdārzs on kujunemas üheks neist paikadest, kus ajalooline linnamiljöö ja kaasaegne ettevõtluskeskkond kohtuvad loomulikul viisil.
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele