Pikalt planeeritud Tallinna kõrghoonetele võib kriis kriipsu peale tõmmata või anda just soodsa aja ehitamiseks. Ühel maatükil jõudis ehitus hiljuti alata.

- Järvele kerkivad Järve Tornid.
- Foto: Liis Treimann
Endoveril on kõrghoonetest juba ehituses Torn Kristiines ning plaanis oli ehitama hakata Rocca Towersi kõrghooneid Rocca al Mares, mille esimestele kruntidele Päevalille tänaval sai Endover sel kuul ka ehitusload. Kavas oli alustada nagunii madalamatest hoonetest.
Seotud lood
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?