Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Jõuliselt kasvanud vahendaja jäi mullu kahjumisse
Viiendat aasta tegutsev kinnisvara vahendaja ja arendaja Skanton Kinnisvara kasvatas mullu müügitulu enam kui poole võrra, aga saavutas aasta lõpuks sama suure kahjumi kui tunamullu tulu teenis.
Skanton Kinnisvara maakler Evelin Teas ja ettevõtte omanik ja ning juht Lars Teas.
Foto: Skanton Kinnisvara
2019. aastal teenis Skanton Kinnisvara 0,60 miljoni eurose käibe juures 5 556 eurot tegevuskahjumit. 2018 aastaga võrreldes kasvas ettevõtte müügitulu kasvas 54,70.
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.