Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Koroona ei hirmuta: arendaja pani keset kriisi ehitusele nurgakivi
LVM Kinnisvara pani täna Tallinna lähistel nurgakivi ridaelamute ehitusele, mille alustamise kohta tuli ettevõttel otsus vastu võtta juba kriisi ajal.
LVM Kinnisvara juht Ingmar Saksing asetas koos ehitajatega Tallinna ringtee lähistel Saustinõmmel ridaelamute arendusele nurgakivi.
Foto: Andras Kralla
Ehitamisega alustamise otsust tehes oli õhus küsimus, kas tarbijate kindlustunde vähenedes on see ikka mõistlik, tõdes LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing.
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.