• 15.06.20, 09:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hispaania kinnisvaraturgu tabab kümnendi teine krahh

Eestlaste seaski atraktiivne Hispaania 6 triljoni eurone eluasemeturg liigub juba uue krahhi suunas, hoiatavad majandusteadlased, kes uurivad koroonapandeemia mõju kinnisvara nõudlusele.
Majad Hispaania suvitudpiirkonnas
  • Majad Hispaania suvitudpiirkonnas
  • Foto: Pixabay
Kuigi veel on vara ennustada märtsis alanud tervishoiukriisi täielikku mõju nõudlusele, ütlevad Hispaania turgu uurivad eksperdid, et tänavu võib pandeemia eluasemehindu langetada 6,5–15%, kirjutab Bloomberg.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele