• 29.06.20, 10:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pangad pikendasid maksepuhkust

Eesti pangad pikendasid algselt juuni lõpuni kehtima pidanud maksepuhkuse andmise reegleid kehtivust pikendati 30. septembrini, teatas pangaliit.
Pangaliidu juhatuse esimees ja LHV Panga juht Erki Kilu näeb, et osade sektoriteni võib raskem aeg jõuda alles sügisel.
  • Pangaliidu juhatuse esimees ja LHV Panga juht Erki Kilu näeb, et osade sektoriteni võib raskem aeg jõuda alles sügisel.
  • Foto: Raul Mee
"Ehkki maksepuhkuste taotlemise hoog esialgse suure huvi järel maikuu lõpuks kahanes, ei ole siiski täna kindlustunnet, et kriis on Eesti inimeste ja ettevõtete jaoks läbi. On alust tunda muret, et osade sektoriteni jõuab koroonaviiruse ja eriolukorra mõju täiel määral alles sügisel," märkis pangaliidu juhatuse esimees Erki Kilu pressiteates. "Seega on vajalik pakkuda võimalust saada lihtsustatud korras ja samasugustel alustel maksepuhkust ka edaspidi."

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele