Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Oleg Gross ostis kinnisvara
Oleg Grossi kaubandusettevõte OG Elektra ostsis mullu kinnisvara umbes 13 miljoni euro eest, lisaks õnnestus omanikul võtta firmast 200 000 eurot omanikutulu.
Oleg Gross oma OG Elektra valdustes Tobia külas Rakvere külje all.
Foto: Andras Kralla
Majandusaasta aruandes seisab, et OG Elektra otsib pidevalt heade asukohtadega kaupluste krunte või kaubanduseks kõlblikke hooneid. Eelmisel aasta juulis osutus sobivaks näiteks Tartu vallas asuv Mõisaplatsi kinnistu. Samuti eelmise aasta juulis ostis OG Elektra kinnistu Rakverre oma praeguse kaupluse kõrvale.
Pakkumisele on tulnud Harku vallas, Vääna külas paiknev ärimaa krunt, mis asub vahetult Vääna–Keila-Joa maantee ääres ning pakub head nähtavust ja ligipääsu. Tegemist on asukohaga, kus Tallinna lähiümbruse laienemine ja ettevõtete kasvav ruumivajadus on juba käivitanud selge kasvutrendi – piirkonda on lisandunud mitmeid uusi äri- ja tootmishooneid.
Koostööfoorumil paelus investorite tähelepanu Rahvusraamatukoguga sarnase vormikeele ja sarnase paevoodriga sama arhitekti (Raine Karp) loodud rahvuslik Linnahall. See tuleb renoveerida ja kasutusele võtta