• 28.07.20, 06:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kas praegu teevad kinnisvaratehinguid hullud või geeniused?

1Partner Kinnisvara elukondliku kinnisvara juht Meelis Ränk selgitab, miks inimesed praegu vähe kinnisvaratehinguid teevad. Ta püüab vastata ka põletavale küsimusele – kas praegu teevad elukondliku kinnisvaraga tehinguid hullud või geeniused?
Kas praegu teevad kinnisvaratehinguid hullud või geeniused?
  • Foto: Pixabay
“Lühike vastus on, et iseendale aastakümneteks kodu ostmiseks on sama hea aeg kui mõni teine aasta. Nagu börsiga, ei taba päris tippu või põhja teadlikult ja kindla peale mitte keegi. Näiteks pole pikas plaanis väga vahet, kas ostsid endale kodu 2010. või 2011. aastal,” ütles Ränk.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.01.26, 16:34
Kuidas anda vanale hoonele uus elu – arhitektide vaade kasutusotstarbe muutmisele
Hooned on nagu inimesed, nemadki saavad kord vanaks. Kuidas anda vanale hoonele uut hingamist, sellest räägivad Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele