Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tallinn toetab kinnisvara haldamiseks loodud tarkvaralahendusi
Targa linna lahendusi otsivale konkursile Tallinnovation kvalifitseerunud 12 taotluse hulgast valis linnavalitsus koos teadus- ja ärilinnakuga Tehnopol välja viis võitjat, keda muuhulgas toetatakse ka rahaliselt.
Konkursi võitnud R8techi kaasasutaja ning juhatuse liige Imre-Gustav Vellamaa.
Foto: R8tech
Konkursi võitnud R8techi juhatuse liige Imre-Gustav Vellamaa märkis, et võit näitab Tallinna linna ja Tehnopoli ühist usku nende ettevõtte poolt pakutavasse ärikinnisvara juhtimise lahendusse.
Tallinna südalinnas asuv ajalooline ja suure potentsiaaliga kinnistu aadressil Maneeži tn 2/4 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.