Kolme aastaga on endise tselluloosivabriku ala Tallinna kesklinnas Tartu maanteel teinud läbi täieliku muutumise. Fahle Parki ärilinnakuna uue hingamise saava ala väljapaistvamaid ehitised on Postimees Grupi uus meediamaja ja Eesti esimene klaaskatusega sisetänav.
„Meil on äärmiselt hea meel, et Fahle Pargi kiiret arengut on märgatud. Oleme selle eest nii Muinsuskaitseametile kui ka Tallinna linnale väga tänulikud. Meie soov on kasutad ära unikaalsete paekivihoonete võimalusi, mida Eesti juugendarhitektuuri suurkuju Jacques Rosenbaumi looming pakub," ütles Fahle Parki arendaja Fausto Capitali juhatuse liige Sven Mihailov.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.