Kinnisvara väärtuse languse tõttu on kinnisvarafondi EfTEN Real Estate Fund III puhaskasum tänavu järsult kukkunud, aga üldiselt on ettevõttel läinud paremini kui oodati.

- EfTEN Capitali juht Viljar Arakas.
- Foto: Raul Mee
EfTEN Real Estate Fund III konsolideeritud 2020. aasta kolmanda kvartali müügitulu kasvas aastaga 20 protsenti, 2,83 miljoni euroni. Kasv tulenes uutest kinnisvaraostudest, kui need välja jätta, langes käive ligi 2 protsenti, selgub börsiteatest.
Seotud lood
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.