• 06.11.20, 14:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nõudlus kodukontoriks sobiva kinnisvara järele kasvas viiendiku võrra

Viimastel nädalatel kasvanud koroonajuhtumite arv tõi novembri alguses kaasa muutunud nõudluse Tallinna kinnisvaraturul – töötegemiseks renditakse väikseid kesklinna lähistel asuvaid kortereid, mis sobivad distantseerumiseks ja tööle keskendumiseks.
Nõudlus kodukontoriks sobiva kinnisvara järele kasvas viiendiku võrra
  • Foto: Pixabay
Kinnisvaraportaali Kinnisvara24.ee tegevjuhi Katrin Aroni sõnul sulgesid mitmed suurettevõtted novembri alguses ettevaatusabinõuna oma kontorid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele