Astri Grupi poolt asutatud energiaettevõte Roheline Astri OÜ investeerib 2020. aastal oma keskuste ja turgude katustele rajatavatesse päikeseelektrijaamadesse ligikaudu veerand miljonit eurot.
Astri päikesepark
  • Astri päikesepark
Käesoleval aastal ehitab energiaettevõte Tartu Lõunakeskuse katusele 100 kW ning Narva Astri ja Fama Keskuste katustele 50 kW päikesepargid, mis aitavad keskustel aastas kokku hoida umbes 24 keskmise kodumajapidamise energiatarbimise jagu energiat. Päikesepargid saavad valmis juba käesoleva aasta lõpuks. Aastas toodavad kolm päikeseelektrijaama ühtekokku 200 000 kWh elektrit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele