Ühekordselt kasutatava plastmassi hävitav mõju keskkonnale on aastatega üha kasvanud. Ringmajandusel põhinev tekstiiliettevõte Lindström annab oma panuse probleemi lahendamiseks plastpudelitest vaipade rentimisega.
Tehnoloogia, mille abil plastpudelitest kangast toota, on juba mõned aastad vana, kuid Eestis on plastpudelitest valmistatud toodete pakkumine siiski veel pigem tagasihoidlik.
Seotud lood
Pakkumisele on tulnud Harku vallas, Vääna külas paiknev ärimaa krunt, mis asub vahetult Vääna–Keila-Joa maantee ääres ning pakub head nähtavust ja ligipääsu. Tegemist on asukohaga, kus Tallinna lähiümbruse laienemine ja ettevõtete kasvav ruumivajadus on juba käivitanud selge kasvutrendi – piirkonda on lisandunud mitmeid uusi äri- ja tootmishooneid.