Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kortermajas tuleb tavakasutusest tekkivate mõjudega leppida

Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse liikme ja õigusosakonna juhataja Urmas Mardi sõnul tuleb kortermajas elades meeles pidada, et normaalse elutegevusega kaasnevad hääled ja näiteks toidutegemise lõhnad on paratamatus, millega kortermajas elades tuleb leppida. „Ei saa keelata naabril näiteks kõndimist, WCs käimist, kala praadimist või muud elutegevusega kaasnevat,“ rõhutas Mardi.
Kortermajas tuleb tavakasutusest tekkivate mõjudega leppida
Mardi peab korteriomanik tagama, et tema perekonnaliikmed, ajutised elanikud ja korteriomandit kasutavad isikud järgivad seaduse nõuet hoida eriomandi eset korras ning seda ja kaasomandi eset kasutades hoiduda tegevusest, mille toime teistele korteriomanikele ületab omandi tavakasutusest tekkivad mõjud. „Kindlasti on välistatud korteris pidutsemine ja valju muusika kuulamine, võõraste valimatu majjalubamine, samuti valesti parkimine või hooletu prügikäitlus,“ rõhutab Mardi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.04.26, 10:40
Haruldane võimalus Mõigu tehnopargis: üürile antakse mitmeotstarbeline ärihoone
Tallinna külje all, kiiresti arenevas Mõigu tehnopargis on üürile anda terviklik ärihoone koos suure kõvakattega väliplatsiga, mis võimaldab koondada ettevõtte kõik põhifunktsioonid ühte asukohta. Kontorit, ladu ja tööruume koondav kahekordne hoone sobib ettevõttele, kes hindab efektiivsust, ruumikust ja paindlikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele