Iduettevõtjana tuntud Taavet Hinrikuse ning kinnisvaraarendajate Andres Urbi ja Heiti Riisbergi firmad ostsid Tallinna kesklinnas asuva Lutheri Kvartali kinnistu, millega on ettevõtjatel järgmiseks viieks aastaks suured plaanid.
TransferWise'i asutaja Taavet Hinrikus on projekti ühe osalise Kala House OÜ omanik.
  • TransferWise'i asutaja Taavet Hinrikus on projekti ühe osalise Kala House OÜ omanik.
  • Foto: Andras Kralla
Triple Net Capitali omaniku Andres Urbi sõnul on Lutheri Kvartali näol tegu nende seni suurima projektiga, mis läheb arendajatele maksma umbes 125 miljonit. Osa raha on ettevõtetel olemas, osa tuleb pangast küsida.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele