Roheline kinnisvaraarendus rohelist tuld praegu veel ei saa. Roheinnovatsioon toimub peamiselt kinnisvaraarendajate enesemotivatsiooni ja rahakoti arvelt, kuid turg seda täna täiel määral ei väärtusta, leiab Metro Capitali tegevjuht Ain Kivisaar.
Rohearendus kui Reet Ausi T-särk – ratsionaalsust pole, aga tundub õige
  • Foto: Pixabay
„Julgen pakkuda, et lähikümnendi mõõdus on keskkonnateadlikkus kõige selgemini välja joonistuv prioriteet, mis hakkab meie kodusid ja ka töökohti mõjutama,“ ütles Kivisaar.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele