• 22.02.21, 10:58

Ära oota katastroofi, vaid mõtle tuleohutusele rahu ajal

Tulekahju oht töökohal tundub igapäevast tööd tehes nii väike, et sellele justkui pole vaja mõeldagi. Ometi näitab Päästeameti statistika, et nii eelmisel kui ka üle-eelmisel aastal toimus mitte-eluhoonetes enam kui 400 põlengut.
Ragnar Roos, Eatoni Eesti müügijuht
  • Ragnar Roos, Eatoni Eesti müügijuht
Mitte-eluhooneteks loetakse erinevat tüüpi hooneid, mille seas on näiteks tööstushooned, majutusasutused, koolid-lasteaiad, büroohooned ja hoolekandeasutused. Kõige enam oli tulekahjusid tööstushoonetes – 2019. aastal toimus neis enam kui 70 tulekahju.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele