Turvalist üürikogemust pakkuv Eesti idufirma Rendin loodud digitööriist käivitub kolmapäeval Varssavis. Eesmärk on tõestada, et teenus töötab edukalt ka suurel turul.

- Idufirma Rendin meeskond.
- Foto: Rendin
“Usume, et pole vahet kas räägime Poolast või Eestist, meie teenus on konkurentsist mitu pikka sammu ees ning see lahendab üüriturul terve hulga põletavaid probleeme,” ütles Rendini tegevjuht ja asutaja Alain Aun. “Kui tavaliselt keskendutakse üüriturul ühele kitsale murekohale, siis meie tahame aidata kõiki osapooli kogu pika üüriprotsessi käigus.”
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.