• 17.03.21, 14:58

Standard võitis Müncheni Hiltoni sisustamise hanke

AS Standard võitis Müncheni lennujaama territooriumil asuva 370 numbritoaga Hiltoni hotelli sisustamise hanke, mis on ettevõtte ajaloo kõige suurem ühekordne leping. Projekt algab selle aasta aprillis ja kestab kuni 2022. aasta juunini.
Hilton Munich projekt aastal 2017, autor JOY Design GmbH
  • Hilton Munich projekt aastal 2017, autor JOY Design GmbH
„Tähelepanuväärne hanke võidu juures on see, et olime ainuke välisfirma Saksamaa kohalike tegijate kõrval,“ sõnas AS Standard juhatuse esimees Priit Tamm. „Suurt rolli võidu juures mängis kindlasti meie varasem koostöö aastast 2017, mis lõi kõrge usaldusbaasi. Siis sisustasime sama hotelli juurdeehituses 162 tuba, kuid nüüd aitame uuendada hotelli vana osa.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele